O nás

Why choose Us?

Historie a současnost

Firma Bioprospect s.r.o. byla založena v roce 1994. Aktivitou firmy je vlastní příprava a úprava preparátů na likvidaci organického odpadu dle specifických potřeb odběratele a dále distribuce do velkoobchodních a maloobchodních sítí v České republice, na Slovensku, v Polsku, v Německu, ve Velké Británii, ve Slovinsku, na Ukrajině, v Rusku a Kazachstánu. Další činností je prodej a aplikace bioenzymatických přípravků v průmyslovém odvětví, jako jsou hotely, restaurace, jídelny, zpracovny masa, zeleniny, konzervárny, kompostárny, čistírny odpadních vod, školy, školky, apod.

O bioenzymech

Organické znečištění obsahuje směs komplexních produktů, které se obvykle musí rozložit na jednotlivé složky. Je-li dost času, řeší tento proces příroda, provádí nutnou hydrolysu tohoto komplexu pomocí enzymů odvozených z mikroorganismů přítomných v odpadních vodách. Vzhledem k rostoucímu výskytu znečištění a potřebě urychlit tento proces se přistupuje k modernímu zpracování. Přirozené mikroorganismy nahrazuje bio-produkt zajišťující dostatečnou koncentraci enzymů a bakterií.

Enzymy okamžitě začínají narušovat organickou látku. Vytvoří se perfektní medium pro růst bakterií. Touto hydrolysou a pokračováním aplikace dosáhnou zkapalnění nečistot a snížení zápachu.

Ocenění Kozlíka Šikuly

Ocenění Kozlíka Šikuly

V rámci vyhlašování nejlepších produktů dle časopisu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ bylo přípravku BIO-P1 DO SEPTIKU uděleno prestižní ocenění za vysokou kvalitu a účinnost ve spojení s přijatelnou pořizovací cenou. Ocenění Kozlíka Šikuly
Ocenění Kozlíka Šikuly

Sponzorujeme

mladý tým nadějných fotbalistů z Odoleny Vody.